Arabasına Sığamayınca, Taksiciliği Bırakıp 125 Kilo Verdi

Bursa’da, 230 kiloya ulaşıp taksisine sığamadığı için taksi şoförlüğünü bırakmak zorunda kalan 40 yaşındaki Beyhan Şentürk, tüp mide operasyonu ve bağırsak bypass operasyonu geçirerek tam olarak 125 kilo vermeyi başardı. Hayata yeniden bağlandığını söyleyen Beyhan Şentürk’ün ilk hedefi evlenip mutlu bir yuva kurmaktı. Geçirdiği operasyonlardan sonra hiç açlık hissi duymayan Beyhan Şentürk, bir yıl içerisinde 100 kilo verdi ve şeker, tansiyon, uyku apnesi gibi birçok hastalığından da kurtulmuş oldu. Kiloları yüzünden insan içine çıkamayan ve işini bırakan Beyhan Şentürk artık sağlıklı biriydi.

Fazla kilolarından dolayı sosyal hayattan koptuğunu söyleyen Beyhan Şentürk internetten bulduğu doktor ile ablası sayesinde irtibat kurarak, çektiği kredi sayesinde tüp mide operasyonu geçirdiğini anlattı. Geçirdiği tüp mide ameliyatı sayesinde hayata yeniden tutunduğunu ve evlenip mutlu bir yuva kurmak istediğini dile getirdi. Geçirdiği ameliyattan sonra doktor takibi altında tutulan Beyhan Şentürk 230 kilodan, 130 kiloya düştüğünü belirtti. Geçirdiği operasyon sonrasında bir çok sağlık sorunundan da kurtulduğunu anlatan Beyhan Şentürk, şu anda 103 kilo olduğunu söyledi.

Fazla kilolarının hayatının her anını olumsuz bir şekilde etkilediğini söyleyen Beyhan Şentürk, arabaya sığmadığı için işi bırakmak zorunda kaldığını söyledi. Aynı zamanda yürüyemediğini ve hayatındaki her şeyin kısıtlı olduğunu, kendisine bir kere bakanların dönüp tekrar tekrar bakmalarından duyduğu rahatsızlığı anlattı. Geçirdiği ameliyattan sonra kendisini görenlerin tanıyamayıp, seslerinden tanıdıklarını dile getirdi.

–Metin Alıntı– cerrahiobezitemerkezi.com  19.Ocak.2017

–Görsel Alıntı– i.ytimg.com/vi/qY44Odo2gqk/hqdefault.jpg

Siz Ne Dersiniz?

%d blogcu bunu beğendi: