HAKKIMIZDA

 

Tontonuz.biz’e hoş geldiniz!

Ben Pınar, tontonuz.biz’in kurucu ortağı; sizlerden biriyim.

2015 sonu itibarı ile ulaştığım 246 kiloluk halime gelene kadar, kırk yıl boyunca hayatım hep kilolarla mücadele ederek geçti; aldım, verdim… Aldım, verdim… Ve bu süreçte toplam 682 kilo aldım ve verdi … Kilo problemini her sosyal ve ekonomik boyutta, her koşulda ve her ortamda yaşadım.

İş hayatında da sosyal hayatta da kilo probleminin nelere yol açtığını, neler yaşandığını; bir mekânda masalar arasında gezememenin ne demek olduğunu, bir yere gitmek isteyip de otobüse binmekte zorlanmanın ne demek olduğunu, en basiti bir çamaşır bulamamanın dahibir tonton için ne kadar zor olduğunu hepimiz yaşıyoruz

Kilo vermenin de gerçekten bir moral ve motivasyon işi olduğunu, hayata tutunmadan bunların hiçbirinin olamayacağını biliyoruz artık.

Bugün, 20 ay içinde 145 kilo vermiş bir Pınar olarak buradayım. Bu noktaya gelebilmem de en başta moral, motivasyonumu yüksek tutarak ve çevremin bana verdiği destekle oldu. İşte tam da bu nedenle Tontonuz.biz’i açmaya karar verdim.

Tontonuz.biz, benim ve benim gibi kilo problemi yaşamış arkadaşlarımızın yoğun emekleriyle ortaya çıktı. Bugün çok güzel bir ekibiz. Pınar, İzel, Murat, İpek, İlkay, Sema, Sacit, Öykü, Çağan, uzmanlarımız ve perde arkasında çalışan, size en güzeli sunmak için bir araya gelmiş; yolu tontonluktan geçen bir çok insan var.

Bundan sonra da tecrübelerimizin ışığında ve elbette sizin de katılımınızla, Tontonuz.biz’i hepimizi birleştiren ve sesimizi herkese duyuran bir dünyaya çevireceğiz.

Hayatta imkânsız diye hiçbir şey yok sevgili Tontonlar! Ancak, her şey hayatı kabullenmekle; öncelikle kendimizi kabullenmekle ve çevremizi kabullenmekle başlıyor.

Burada tonton bir dünya var; bizim dünyamız…

Buranın merkezi Tontonlar… Yani biziz…

Keyifli sohbetler, yeni arkadaşlıklar…

Dertlerimize merhem olabilecek uzmanlar…

Olmazsa olmaz ihtiyaçlarımız…

Bize uygun, tonton dostu mekanlarda yapacağımız konforlu, rahat edebileceğimiz, hep birlikte keyifli vakit geçireceğimiz etkinliklerimiz…

Sorunlarımızı paylaşıp hep birlikte çözebileceğimiz gruplarımızla burada keyifli, verimli, güzel zamanlar geçireceğiz…

Hep birlikte daha iyiyi, daha güzeli, daha mutluyu başaracağız.

hep birlikte daha güzeliz, daha mutluyuz, daha iyiyiz, daha sosyaliz… Sorun yok; Tontonuz biz.

%d blogcu bunu beğendi: