İKİZLER BURCU 4-11 ARALIK

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, haftaya burcunuzda gerçekleşen dolunayın sıkı etkilerinin altında bir giriş yapıyorsunuz. Sinir sisteminiz hala gergin olabilir ancak sabırlı ve sakin tavırlarla durumla baş edebileceksiniz. Fiziksel görüntünüzle ilgili değişiklik yapmak için uygun bir dönem değil, biraz daha bekleyin.

Salı ve Çarşamba günleri finansal konularda çözüm arayışında olabilirsiniz. Aile desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayal gücünüzün son derece iyi çalıştığı birkaç gün var önünüzde, kalbinizin sesiyle yeteneklerinizi birleştirmek yerinde olacaktır.

Hafta sonuna doğru kardeş, kuzen ya da yakın arkadaşlarla planlar yapabilirsiniz ancak bunların şaşma ihtimalini de göz önünde bulundurun. Her durumda bir yerlere gitme isteğiniz olabilir. Medya, yayın, reklam gibi konular için güzel günlerdesiniz.

Hafta sonunda zihninizi gereğinden fazla meşgul edecek konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Detaylarda boğulmamaya çalışın. Ev, yerleşim ve yuvanızla ilgili yapmanız gerekenler varsa, derleme-düzenleme gibi hafta sonunu değerlendirin.

İKİZLER tonton’a tavsiye : 9 Aralık’ta Mars Akrep Burcu’na geçiyor ve sizin özellikle iş yerinizde güçlü bir mücadele vermeniz gerekebilir. Ters giden işlerden yılmayacağınız bir dönem olacaktır.

 

Siz Ne Dersiniz?