58 kilo verdi ve bikini güzeli seçildi

Amerika ‘da yaşayan genç bir kadın, 122 kilo iken radikal bir kararla alarak 58 kilo birden verip, katıldığı bikini güzellik yarışmasında kiudunda gelişmiştir çatlaklara rağmen birinci seçildi.

Çok değil, sadece iki yıl önce başladım 122 kiloydu Conner Rensch. Ama kısacık bir zamanda incecik bir kadına dönüştü. Hem de karın bölgede kilo tırnaklı kaynaklı deri çatlaklarına rağmen katıldığı bikini yarışmayı kazandı.

KENDİSİNİ BİLDİ BİLELİ KİLOLU İDİ

ABD’nin Nebraska eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Conner Rensch, kendisinin bildi bileli kiloluydu. Morbid obez olan Rensch, bu yüzden okul hayatında da çok zor günler geçirdi. Sürekli olarak arkadaşlarının alaylı sözlerine maruz kalan genç kadın aslında kendisi de görüntüsünden hiç memnun değildi.

KENDİMİ SÜREKLİ AÇ HİSSEDİYORDUM

Genç kadın o günleri: “Annem benim küçükken de yemek yemeyi sevdiğimi söylerdi. Kendini sürekli aç hissediyordum. Okulda hem kızı hem erkekler benimle alay ederdi. Okuldan bir kız bana kendimi öldürmem gerekirtim söylemişti. ” Diye anlattı.

ÜNİVERSİTEDEYKEN DEĞİŞMEYE KARAR VERDİ

Genç kadın. Karar vermek verdi genç kadın. Bir özel spor eğitmeniyle çalışmaya başladı bunun için. Sıkı bir rejim ve zorlu bir çalışma sonunda üç hafta içinde 10 kilo zayıfladı. Ona bu zorlu yolculuğunda bir uzman antrenör ve beslenme uzmanı da destek verdi. Bundan sonra da yaşam ve beslenme tarzını değiştirmek için karar verdi. Bunca adanmışlığın, inancın ve sıkı çalışmanın sonucunda da tam 58 kilo verip 64 kiloya kadar indi.

BİKİNİ YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Conner Rensch, katıldığı bikini yarışmasındaysa birincilik ödülünü evine götürdü. Rensch, ne kadar kısa bir süre nasıl bir mucize gerçekleştirdiklerini Instragam  fotoğraflarıyla da gözler önüne serdi.

-Metin ve Görsel Alıntı- www.haberler.com/58-kilo-veren-obez-kadin-bikini-guzeli-secildi-8157664-haberi

Siz Ne Dersiniz?

%d blogcu bunu beğendi: