TERAZİ BURCU 29 Mayıs – 04 Haziran 2017

TERAZİ

Sevgili Terazi’ler, Pazartesi’ye elinizde kalan işlerinizi toparlayarak başlamanızı tavsiye ederim. Mecbur kalmadıkça yeni bir işe elinizi atmayın. Akşamına sosyal planlar yapabilirsiniz ki ertesi gün de üzerinizde akşamdan kalan motivasyonunuz olacak. Şanslı ve iddialı gözükeceksiniz.

Hafta ortasında sağduyulu bakış açınızı korumaya çalışmanız için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Her zaman nahifsiniz ama bazı anlar ters düşünmenize sebep olacak gelişmeler yaşanabilir. Huzursuz hissedebilir, uyumsuz ve kararsız kalacağınız durumlar olabilir. Ruhsal çalışmalarla pozitifte kalmanın yollarını arayarak durumu hafifletebilirsiniz.

Sindirim sisteminize dikkat etmenizi öneriyorum. Uykusuz kalmayın, sağlıklı beslenin. Bilinçaltı bazı korkularını nüksedebilir, aşırı endişeli hissedebilirsiniz ve bir inziva halleri gözleyebilirsiniz kendinizde. Bu durum, yapmanız gereken güncel işlerinizde dalgınlık yaratabilir. Dikkat gerektiren işlerinizi biraz ertelemenizi öneririm.

Psikolojik olarak yorulduğunuz birkaç günün ardından hafta sonu ilaç gibi gelecek. Yaşam gücünüzün birden yükseldiğini hissedeceksiniz. Yüzünüze bir canlılık gelecektir. Mizacınız uysallaşacak, kendinizi iyi ifade edebileceksiniz. Görsel olarak parlamanız, dikkat çekmeniz söz konusu. Kişisel bakım, güzellik işleri için hafta sonu kendinize zaman ayırın. İkili ilişkilerde duygusal şantajlara maruz kalabilirsiniz. Şüpheci tavırlarınız içinizde kalmasın. Duygularınızı görmemezlikten gelmeyin tavsiyesinde bulunalım.

%d blogcu bunu beğendi: